Warning: Use of undefined constant simple_breadcrumb - assumed 'simple_breadcrumb' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/twentytwelve/single.php on line 14

Walne zebranie Cz. K.

 

Koleżanki i koledzy

W związku z panującą epidemia korona-wirusa, mając na względzie zdrowie nas wszystkich oraz biorąc pod uwagę rekomendację Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego, której to treść prezentuje poniżej – Zarząd K.Ł.Ryś postanowił odroczyć termin zwołania Walnego Zebrania Członków Koła Rys w Nowogardzie do czasu wprowadzenia ewentualnych uregulowań ustawowych.

Z poważaniem

J. Chlebowski – sekretarz

 

Szanowni Koledzy,

z uwagi na pogarszającą się sytuację w kraju związaną z chorobą COVID-19, ciągłym wzrostem liczby zachorowań i wytycznymi polskiego rządu oraz GIS-u Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego rekomenduje wstrzymanie wszelkich zaplanowanych walnych zgromadzeń do czasu wprowadzenia ewentualnych uregulowań ustawowych.

W obecnej sytuacji, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, najważniejszą sprawą jest zdrowie – nasze i naszych bliskich. Każde zgromadzenie to zdrowie naraża.

Z poważaniem

Magdalena Raban

 

.

Ten wpis został opublikowany w Aktualności dnia , przez .