Ciekawostki

W co warto inwestować, czy terenowy pick-up spełni oczekiwania myśliwych? O tym wszystkim można dowiedzieć się z najnowszego odcinka magazynu „Darz Bór”.

Trening na wirtualnej strzelnicy myśliwskiej. Ciekawa rozrywka dla adeptów strzelectwa sportowego i nie tylko. Można poćwiczyć refleks i celne oko. Symulator strzelnicy myśliwskiej.

Niecodzienne spotkanie w lesie. Leśniczy z okolic Szczytna, jadąc leśną drogą spotkał imiennika naszego koła, czyli rysia. Jest to rzadki gatunek w naszych lasach, tym bardziej to nagranie, zrobione przez leśniczego jest cenne. Ryś.

Okazuje się że prawdziwe przyjaźnie trafiają się nie tylko w świecie ludzi. Norweski fotograf Torgeir Berge, uwiecznił na zdjęciach niesamowitą zażyłość swojego psa i dzikiego lisa. Link do strony.

Wirtualny trening strzelecki! W tym symulatorze polowania możemy wybrać sobie rodzaj lunety i oddać strzał do dzika. Następnie otrzymujemy krótki opis gdzie trafiliśmy i jak zachowuje się zwierze po strzale.  Symulator polowania.

Panuje powszechna opinia, że rosyjska broń myśliwska jest „nie do zdarcia”. Przedstawiony tutaj test strzelby Bajkał zdaje się to potwierdzać… – Test strzelby Bajkał

W telewizji, na różnych kanałach pojawia się coraz więcej programów o tematyce łowieckiej. Niektóre magazyny maja także swoje oficjalne konta na portalu YouTube.pl.Poniżej linki do poszczególnych serwisów. Po każdej emisji premierowej w telewizji, odcinek pojawia się na portalu.

1.Tajemnice Kniei – program emitowany na antenie telewizji Polsat 2;
2. Darz Bór – cykliczny program emitowany w telewizji TVR;
3. Na tropie – program emitowany na antenie TV Trwam;
4. Knieja – magazyn łowiecki.